Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Již druhý Free Fler Market láká

Chebáček: Obrázek k článku "Již druhý Free Fler Market láká"

Ve dnech 10. až 11.5. 2013 vás srdečně zveme na druhý ročník Free Fler Marketu. V pátek od 14.00 do 20.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 18.00 hod. se v Kulturním centru Svoboda Cheb můžete naživo setkat s více jak třiceti prodejci u nás nejznámějšího prodejního serveru www.fler.cz .
Nabídka tvůrců světa Fler.cz bude rozmanitá. Vybírat můžete z pestré nabídky originálních šperků, oděvů, háčkovaných doplňků, bytových dekorací, keramiky, ručně tvořených svíček, či přírodních mýdel. A nejenom to! Na FF Marketu si pod vedením zkušených výtvarníků a řemeslníků budete mít možnost sami udrátovat originální maličkost, vytvořit šperk, naučit se základům patchworku či plstění nebo vlastnoručně odlít glycerínové mýdlo. A jako překvapení budou i další dílny. V pátek je pro vás navíc přichystán bleší trh, kde nákupem podpoříte Diecézní charitu Plzeň – dům sociálních služeb Betlém Cheb.

A pokud v pátek nebudete chtít z FF Marketu domů, pak jste srdečně zváni do Klubu Svoboda, kde bude rozlučkový koncert skupiny One Night Band. V sobotu je na FF Marketu kromě prodeje originálních výrobků připravena ukázka břišních tanců a starodávného čínského cvičení Thai-Chi, do kterých se budete moci sami zapojit. Těšit se též můžete na módní přehlídku chebské Korálkárny U Skořice. Chybět samozřejmě nebude i nabídka něčeho dobrého na zub. Vstupné na FF Market je pouze symbolických 10,-Kč.
Rolex Watches
Louis Vuitton Bags

Publikováno: 29. dubna 2013


Více z kategorie Všeobecné informace

Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...