Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory




Kopírování, tisk, reklama Cheb

Čtyřhlavý drak Yvolrak bude celý rok děti učit třídit odpad

Chebáček: Obrázek k článku "Čtyřhlavý drak Yvolrak bude celý rok děti učit třídit odpad"

Karlovarské hudební divadlo odehrálo v uplynulém roce 130 představení pohádky O Balynce, dobrém štěněti ve všech krajích České republiky. Téměř 30 000 dětí zhlédlo interaktivní představení s lehkým ekologickým podtextem v kulturních domech a divadlech od Aše až po Ostravu. Automobily Divadla Dětí, které je řízeno při Karlovarském hudebním divadle, najely více než 25 000 kilometrů na cestách za dětmi, ale také děti v tisícových počtech přijížděly za Balynkou, odvážným psím detektivem na stálé scény Divadla Dětí v Karlových Varech a v Praze.replica watches

Také nová scéna Divadla Dětí v Praze na Letné se setkává se stále větším zájmem pražské, ale i mimopražské veřejnosti a v letošním roce by se zde mělo odehrát více než 200 představení.
Balynce se v pondělí 14. ledna 2019 narodí čtyřhlavý bráška drak Yrav Yvolrak, který ve druhém dílu pohádky půjde ve šlépějích svého staršího psího kamaráda a bude děti učit třídit odpad. www.watchuhren.de
Na letošní rok je připraveno také 130 představení nové pohádky Kterak čtyřhlavý drak Yrav Yvolrak pozřel Karla. Prvních 40 představení je považováno za veřejné zkoušky, vlastní premiéra se odehraje až v červnu v Praze, pohádka o drakovi bude hrána replicas omega pro plné sály v Karlovarském, Pardubickém, Plzeňském a Středočeském kraji. V ostatních krajích se bude pohádka hrát v druhé polovině roku.
V pohádce vystupují čtyři herci, pracuje se třemi dimenzemi velikosti rekvizit, je od začátku do konce protkána hudbou a písničkami, které podobně jako v první pohádce budou děti společně s herci zpívat na jevišti. Opět se počítá se vstupem diváků na jeviště v průběhu představení a samozřejmě nebudou chybět kvalitní a obsahově hodnotné doprovodné materiály.
Právě probíhá generálkový týden v Divadle Husovka v Karlových Varech.

Od 14. do 18. ledna se bude čerstvě vylíhnutý drak pohybovat po karlovarském kraji a navštíví postupně divadlo Husovka v Karlových Varech, Kulturní dům v Klášterci nad Ohří, Městské kulturní středisko v Kynšperku nad Ohří a Západočeské divadlo v Chebu.

replika klockor

Publikováno: 10. ledna 2019


Více z kategorie Kultura









Repliki zegarków zegarki repliki podróbki zegarków

Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...