Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Aktuální inzeráty

 
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - zprávy z Chebu a okolí

Tisková zpráva: Františkolázeňská 24hodinovka – Home Run

SportPublikováno: 20. listopadu 2020

Ve dnech 14 – 15.11.2020 proběhl 12. ročník tradičního charitativního běhu „Františkolázeňská 24hodinovka“, tentokráte s podtitulem „Home Run“.
Fercesa
Gecelik
Fantazi iç Giyim
Fantazi Gecelik
G string
Bikini
Jartiyer

Celý článek

Hasiči v Chebu se příští rok dočkají nových garáží

Všeobecné informacePublikováno: 2. září 2020

Nové provozní garáže chebských hasičů, které společnost Swietelsky stavební buduje v ulici 17. listopadu, už mají hotový skelet a střešní plášť. Stavba za 56,3 milionů Kč začala v závěru března a skončit má v září 2021.

Celý článek

Ve Škoda Transportation se rodí nové jednotky RegioPanter po západní Čechy

CestováníPublikováno: 28. srpna 2020

Chebáček: obrázek k článku "Ve Škoda Transportation se rodí nové jednotky RegioPanter po západní Čechy " Ve výrobních halách plzeňské společnosti Škoda Transportation včera proběhl kontrolní den výroby 31 elektrických jednotek typu RegioPanter, z nichž čtyři jsou určené pro linku Plzeň – Cheb – Karlovy Vary. Obslouží nové spěšné vlaky spojující bez přestupu Plzeň a Karlovy Vary.

Celý článek

Chebolet 2020

KulturaPublikováno: 4. srpna 2020

Chebáček: obrázek k článku "Chebolet 2020" Rádi bychom vás pozvali na festival Chebolet, který proběhne 22.8.2020 a který pořádá zapsaný spolek Chebské Gurmánství. Dovolte nám stručné představení našeho záměru.
Fercesa
Gecelik
Fantazi iç Giyim
Fantazi Gecelik
G string
Bikini
Jartiyer

Celý článek

I když ztratíte soběstačnost, můžete dál ŽÍT DOMA. Pomůže pečovatelská služba

ZdravíPublikováno: 9. června 2020

Doma nabízí podporu i lidem vysoce závislým na pomoci druhých. Pečovatelská služba města Cheb pomáhá seniorům, ale i rodinám s dětmi nebo mladým lidem, např. po úrazu, zachovat si v maximální možné míře způsob života, na který byli zvyklí, důstojnost, soukromí, rodinné a společenské vazby.

Celý článek

Nové soupravy pro Chebské expresy už dostávají svou podobu

CestováníPublikováno: 22. května 2020

Výroba deseti pětivozových netrakčních souprav pro linky Západní expres Praha - Plzeň - Cheb a Krušnohor Praha - Ústí nad Labem - Karlovy Vary - Cheb v konsorciu Siemens-Škoda je v plném proudu. První jednotka už dostává finální podobu a do prvních vozů se začíná instalovat interiér.

Celý článek

Máte v pořádku ledviny? Na Chebsku se s nimi léčí více než šest set pacientů

ZdravíPublikováno: 2. března 2020

Chebáček: obrázek k článku "Máte v pořádku ledviny? Na Chebsku se s nimi léčí  více než šest set pacientů" Jednou za dva roky má každý občan České republiky nárok navštívit praktického lékaře a v rámci preventivní prohlídky zjistit, zda jsou jeho ledviny v pořádku. Přesto každý 5. Čech tuto možnost nevyužívá a preventivní prohlídky zanedbává. Podle odhadů odborníků přitom trpí každý 10. Čech onemocněním ledvin a po 75. roce života je to již každý druhý. Na tyto skutečnosti upozorňuje v České republice kampaň u příležitosti Světového dne ledvin, který letos připadá na 12. března 2020.

Celý článek

Chebské divadlo zkouší Nebezpečné vztahy, historické drama o lásce, vášni a intrikách

KulturaPublikováno: 15. ledna 2019

Západočeské divadlo v Chebu pojmenovalo sezónu 2018/2019 Sezónou šprtů a repetentů. Zatímco na podzim se diváci v pohybově činoherní inscenaci Boryš umí po skalinách věnovali relojes de imitacion studiu novodobých českých dějin, nyní je čekají lekce lásky a svádění. Školit je budou mistři z nejpovolanějších – hrdinové klasického francouzského románu Nebezpečné známosti markýza de Merteuil a vikomt de Valmont.

Celý článek

Čtyřhlavý drak Yvolrak bude celý rok děti učit třídit odpad

KulturaPublikováno: 10. ledna 2019

Chebáček: obrázek k článku "Čtyřhlavý drak Yvolrak bude celý rok děti učit třídit odpad" Karlovarské hudební divadlo odehrálo v uplynulém roce 130 představení pohádky O Balynce, dobrém štěněti ve všech krajích České republiky. Téměř 30 000 dětí zhlédlo interaktivní představení s lehkým ekologickým podtextem v kulturních domech a divadlech od Aše až po Ostravu. Automobily Divadla Dětí, které je řízeno při Karlovarském hudebním divadle, najely více než 25 000 kilometrů na cestách za dětmi, ale také děti v tisícových počtech přijížděly za Balynkou, odvážným psím detektivem na stálé scény Divadla Dětí v Karlových Varech a v Praze.

Celý článek

Chebská premiéra Sněhové královny

KulturaPublikováno: 19. června 2018

Poslední premiérou sezóny (Ne)sourodých dvojic bude poslední neděli před vysvědčením muzikálová pohádka Sněhová královna. Klasický příběh Hanse Christiana Andersena upravil a s chebskými i karlovarskými herci nazkoušel mladý režisér Michal Hába.

Celý článek<<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  ... [26]   >   >>