Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory




Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Aktuální inzeráty

 
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - zprávy z Chebu a okolí

Texas ožil šipkovým turnajem

SportPublikováno: 17. března 2014

Chebáček: obrázek k článku "Texas ožil šipkovým turnajem" V sobotu 15. března se uskutečnil šipkový turnaj Texas I. v baru Texas na sídlišti Skalka. Hrála se „501 Master out“, účast byla hojná – 22 profesionálních i amatérských hráčů. Hrálo se systémem pavouka na dvojité K.O.

Celý článek

Vánoční „Hvězdička“ Michaely Novozámské

KulturaPublikováno: 5. prosince 2013

Chebáček: obrázek k článku "Vánoční „Hvězdička“ Michaely Novozámské" Se svým koncertním programem „Hvězdička betlémská“ přijíždí do Západočeského divadla v Chebu Hudební divadlo dětem s Michaelou Novozámskou, aby pobavilo, poučilo a rozezpívalo děti z chebských škol a školek. Autorka představení Michaela Novozámská navodí kouzelnou vánoční atmosféru krásným příběhem o narození Ježíška a spoustou koled a vánočních písní.

Celý článek

Trať Aš - Selb bude rejdiště „žraloků“

Všeobecné informacePublikováno: 7. října 2013

Chebáček: obrázek k článku "Trať Aš - Selb bude rejdiště „žraloků“" „Žraloci“ už mohou být nedočkaví. Rýsuje se velká šance, že vlaky, mezi občany známé právě pod názvem těchto mořských dravců, vyjedou koncem roku 2014 z Aše do Selbu.
Mimořádné jednání o obnově železničního spojení mezi městy Aš a německým Selbem se už odehrálo na půdě krajského úřadu. Úředníci rokovali zejména o tom, zda budou moci do Německa zajíždět české vlaky.

Celý článek

Chebský hrad ožívá

Všeobecné informacePublikováno: 30. září 2013

Chebáček: obrázek k článku "Chebský hrad ožívá " Cheb chce nadále zvyšovat návštěvnost chebského hradu, aby se stal finančně soběstačný. Do září letošního roku už sem zavítalo přes 41 tisíc návštěvníků. To je víc než za loňskou sezónu. Do dvou let by tak příjmy ze vstupného podle představitelů města mohly pokrýt nejen náklady na provoz, ale i na pořádání kulturních akcí na této ojedinělé historické památce. Už nyní díky akcím na hradě návštěvnost převyšuje i stabilní turistické cíle v regionu, například zámek Kynžvart s 30.000 hosty.

Celý článek

Černých skládek v Chebu ubývá

Všeobecné informacePublikováno: 23. září 2013

´Divokých´ skládek a vůbec nepořádku na sídlištích v Chebu pomalu ubývá. Na zhruba jednu třetinu se ve městě snížilo množství odpadu, které končí na černých skládkách, po zřízení sběrných dvorů. Jeden provozuje soukromá firma, druhý vznikl na jaře v Americké ulici. Za pět měsíců na něm podle místostarosty Tomáše Lindy skončilo 296 tun odpadu.cartier replica watches

Celý článek

Houby jsou nyní v kursu

Všeobecné informacePublikováno: 16. září 2013

Milovníci hub v současné době nestrádají. A mohou být ještě spokojenější. Nejen, že z lesů na Chebsku chodí domů s plnými košíky, navíc si svých oblíbených darů lesa mají šanci užít i na dvou ojedinělých expozicích v budově Správy CHKO Slavkovský les Mariánské Lázně.

Celý článek

Se zákonnými kličkami pomohou zdarma

Všeobecné informacePublikováno: 16. září 2013

Sociálně slabí, nezaměstnaní či handicapovaní v regionu dostanou silnou oporu. Vyznat se v nepřeberné spleti zákonů, novel a vyhlášek jim hodlá pomoci nově vzniklá obecně prospěšná společnost První rekodifikační. Právní rady a pomoc od profesionálů zdarma nabídne právě zejména potřebným!

Celý článek

Mládeži, šance na granty tu je!

Všeobecné informacePublikováno: 2. září 2013

Mladí a aktivní by měli zpozornět. Lidé ve věku od 15 do 30 let či organizace pracující s mládeží dostávají totiž poslední šanci požádat o granty na volnočasové aktivity v rámci evropského programu ´Mládež v akci´. Poslední uzávěrka pro podání žádostí je 1. října.

Celý článek

Jindřichovice mají „větrníkový primát“

Všeobecné informacePublikováno: 2. září 2013

Dosud největší větrný park v Karlovarském kraji vznikne v Jindřichovicích v Krušných horách. V této malé krušnohorské obci přibudou ke čtyřem tamním větrným elektrárnám další.
Elektrárny zde postaví firma Windro, která od roku 2010 obci platí ročně stovky tisíc korun za to, že větrné elektrárny ve svém katastru ´trpí´.

Celý článek

Doma bral „Rošťák“ zlato!

Všeobecné informacePublikováno: 1. července 2013

Chebáček: obrázek k článku "Doma bral „Rošťák“ zlato! " Mariánské Lázně mají další primát. V tamním divadle se odehrál premiérový ročník republikové soutěže pro děti z dětských domovů (DD) ´Rošťák roku´. A absolutní vítěz tohoto klání dvanáctiletý Jakub Harčár (na snímku uprostřed) pochází také z místního DD. ´Rošťák´ Jakub soupeře porazil zejména svou nenapodobitelnou bezprostředností.
Druhou příčku v devítičlenném finálovém klání školáků z dětských domovů z celé České republiky vybojovala desetiletá Veronika Matějná z Frýdku-Místku a bronz získal nejstarší účastník, patnáctiletý Nikolas Holoubek z Čeladné.

Celý článek



<<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  ... [26]   >   >>








Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...