Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Aktuální inzeráty

 
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - zprávy z Chebu a okolí

Špalíček fest déšť nepřekazil

KulturaPublikováno: 3. června 2013

Chebáček: obrázek k článku "Špalíček fest déšť nepřekazil" Dopravní uzavírky v samotném centru města a decibelová smršť. Tak nějak škarohlídi vnímali II. ročník hudebně zábavného festivalu ´Špalíček fest´.replicas de relojes Ovšem byli v menšině, naopak velká část občanů Chebu i hostů si akci pochvalovala. Berou ji jako vznik skvělé tradice.
V Chebu totiž vystoupili například Marie Rottrová, David Koller, Yvetta Blanarovičová, Anna K, Debbi či kapela Argema. Nechyběly ani různé atrakce pro nejmenší.

Celý článek

S památkami kraje 2013 se dá vyhrát

Všeobecné informacePublikováno: 3. června 2013

Milovníci pamětihodností v regionu by měli zpozornět! Mohou dokonce vyhrát notebook, mobil nebo fotoaparát! Právě pro ně, stejně jako v loňském roce, připravil Karlovarský kraj i na letošní letní prázdniny a podzim atraktivní soutěž ´S památkami Karlovarského kraje 2013´.

Celý článek

Batěk zamířil na pražskou Fidlovačku

KulturaPublikováno: 27. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Batěk zamířil na pražskou Fidlovačku" Svoji premiéru v pražském Divadle Na Fidlovačce si odbyl populární herec Petr Batěk. Ten do Prahy míří ze Západočeského divadla v Chebu, kde doposud působil několik sezón jako stálý host.
Premiérovým představením v divadle s vlasteneckou a obrozeneckou tradicí byl pro Baťka muzikál Nevěsta Radka Balaše a Ondřeje Brouska. Premiéra představení byla ve čtvrtek 23. května.

Celý článek

Historické traktory zaplní Skalnou

Všeobecné informacePublikováno: 27. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Historické traktory zaplní Skalnou" Skalnou opět mohutně zaburácí motory traktorů. 15. června se zde v centru města od 10 hodin odehraje tradiční a oblíbená přehlídka těchto strojů - v pořadí již sedmý ročník takzvaného Srazu traktorů.
Návštěvníci akce pořádané TRAKTOR KLUBEM Luby – Skalná budou mít příležitost vidět expozici historických traktorů a zemědělské techniky, doprovodnou výstavu drobného zvířectva a mnoho dalšího. O hudební doprovod se postará country kapela Drsná žízeň.

Celý článek

Baníkovská U15 má namířeno do republikového finále, které se uskuteční v Sokolově

SportPublikováno: 13. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Baníkovská U15 má namířeno do republikového finále, které se uskuteční v Sokolově" Žákovská kategorie U15, působící ve skupině B České ligy žáků U15, momentálně svou soutěž vede. Svěřenci trenéra Milana Gabrleho tak stále potvrzují svou vysokou sportovní kvalitu a s 56 body mají před druhým Motorletem Praha náskok dvou bodů, před třetími Teplicemi pak čtyř bodů. Dlouhodobě výborné výsledky dokázali baníkovci zúročit také v polovině dubna na finálovém turnaji Nike Premier Cupu 2013, kde v konkurenci dvaceti nejlepších mužstev z Česka i Slovenska obsadili konečnou osmou pozici.

Celý článek

„Vesnice roku“? Ta obce zajímá!

Všeobecné informacePublikováno: 13. května 2013

Život ve svém nejbližším okolí snad není lhostejný občanům z Chebska. Totiž hned devět obcí z chebského regionu chce získat titul Vesnice roku. V roce 2012 v Karlovarském kraji uspěla Křižovatka.

Celý článek

Dětský den v Nebanicích

Všeobecné informacePublikováno: 10. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Dětský den v Nebanicích" Týdeník Chebáček Vás jako mediální partner akce srdečně zve na "Dětský den", který proběhne i tento rok na fotbalovém hřišti v Nebanicích. Tentokrát se bude konat již 7. ročník, a to v sobotu 1. června od 13.00 hod. Loňský 6. ročník nás navštívilo cca 1300 návštěvníkù, předpokládaná návštěvnost tento rok je 1600 lidí.

Celý článek

William Shakespeare opět v Západočeském divadle

KulturaPublikováno: 2. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "William Shakespeare opět v Západočeském divadle" V sobotu 11. května od 19 hodin uvede Západočeské divadlo v Chebu šestou premiéru letošní Sezóny rozbouřených vod, klasickou Shakespearovu komedii Sen čarovné noci. V režii Zdeňka Bartoše se představí nový český překlad Jiřího Joska, který ZDCH uvede jako první regionální divadlo (v březnu letošního roku měl premiéru v Městských divadlech pražských).
Amor je dítě, co si rádo hraje,swiss replica watches a proto láska vždycky potrhlá je.
Koho všechno můžete potkat v nočním lese: dva páry milenců na útěku, rozhádanou královnu víl s králem elfů, snaživé ochotníky, kteří nacvičují komedii na vévodskou svatbu, a potměšilého skřítka, který to všechno ještě víc zamotává…

Celý článek

Již druhý Free Fler Market láká

Všeobecné informacePublikováno: 29. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Již druhý Free Fler Market láká" Ve dnech 10. až 11.5. 2013 vás srdečně zveme na druhý ročník Free Fler Marketu. V pátek od 14.00 do 20.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 18.00 hod. se v Kulturním centru Svoboda Cheb můžete naživo setkat s více jak třiceti prodejci u nás nejznámějšího prodejního serveru www.fler.cz .
Nabídka tvůrců světa Fler.cz bude rozmanitá. Vybírat můžete z pestré nabídky originálních šperků, oděvů, háčkovaných doplňků,orologi replica rolex bytových dekorací, keramiky, ručně tvořených svíček, či přírodních mýdel. A nejenom to! Na FF Marketu si pod vedením zkušených výtvarníků a řemeslníků budete mít možnost sami udrátovat originální maličkost, vytvořit šperk, naučit se základům patchworku či plstění nebo vlastnoručně odlít glycerínové mýdlo. A jako překvapení budou i další dílny. V pátek je pro vás navíc přichystán bleší trh, kde nákupem podpoříte Diecézní charitu Plzeň – dům sociálních služeb Betlém Cheb.

Celý článek

Cheb bojoval v soutěži Historické město

Všeobecné informacePublikováno: 29. dubna 2013

Město Cheb bylo zdatným hráčem v závěru republikové soutěže Historické město roku. Už podruhé se probojovalo do finálové trojice. Tento rok skončilo na druhém místě. Titul si odnesla Jilemnice.

Celý článek<<   <   [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  ... [26]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...