Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Aktuální inzeráty

 
Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - zprávy z Chebu a okolí

Auto spadlo do řeky! Řidič zahynul

Policejní zprávyPublikováno: 25. března 2013

Chebáček: obrázek k článku "Auto spadlo do řeky! Řidič zahynul" Velice nepříznivé zimní počasí i poslední tragédie, která otřásla regionem, donutila řidiče, sundat nohy z plynových pedálů svých čtyřkolových miláčků!
Vystrašila je totiž nehoda z Nejdku, kdy v lokalitě, kde místní občané volají po zřízení svodidel, zahynul o víkendu před desátou hodinou večer dvaačtyřicetiletý muž.

Celý článek

Automobilka Tatra v Chebu změnila majitele

Všeobecné informacePublikováno: 25. března 2013

Cheb se na krátký čas stal důležitým městem v republice pro české znalce a milovníky automobilů i pro odborníky z automobilového průmyslu. Národní klenot – kopřivnická automobilka Tatra – zde totiž změnila vlastníka. Stala se jím po dražbě, která se uskutečnila právě v Chebu, společnost Truck Development. Ta vznikla teprve 8. března tohoto roku a za kopřivnickou Tatrovku zaplatila 176 milionů korun.

Celý článek

Lázně hodlají spořit jako Cheb

Všeobecné informacePublikováno: 25. března 2013

Cheb inspiroval Mariánské Lázně! Alespoň, tak by se dal shrnout krok Mariánskolázeňských, kteří nově přicházejí s swiss made replica watches
pureintime.me
Swiss Replica Watches
elektronickými aukcemi na veřejné zakázky.

Celý článek

V Chebu budou „lanařit“ zaměstnavatelé ze SRN

Všeobecné informacePublikováno: 25. března 2013

Nezaměstnaní z Chebska, kteří by uvítali zaměstnání i v Německu, by měli zpozornět! Přeshraniční burza práce se v Chebu uskuteční už ve středu 27. března od 10 do 16 hodin na pracovním úřadu (ul. Svobody 52, Cheb), místnost 303 A a 209.
Truhláři, instalatéři nebo například pečovatelky. Ti všichni mohou úspěšně usilovat o práci v SRN.

Celý článek

Drogy? No přece na tržnici!

Policejní zprávyPublikováno: 4. března 2013

Chebáček: obrázek k článku "Drogy? No přece na tržnici!" Drogové kšefty v pohraničí vesele kvetou! Na tržnici v Hraničné se totiž podle policie obchoduje také právě s tímto artiklem. Ukázala to policejní razie. Stopy po pervitinu se prý objevily na digitálních vahách. Muži zákona posléze ve sněhu našli zahozené přepravky s dalšími drogami.
Uniformovaní příslušníci se speciálně vycvičenými psy na vyhledávání drog obsadili tržnici. Pes celní správy označil při kontrole digitální váhy. Při provádění testu na drogy bylo policistům hned jasné, že se na nich vážily drogy. „Byly na nich prokázány stopy po metamfetaminu,“ potvrdila včera mluvčí krajské policie Andrea Kávová.

Celý článek

Velký maškarní ples v Novém Kostele

KulturaPublikováno: 4. března 2013

Chebáček: obrázek k článku "Velký maškarní ples v Novém Kostele" V sobotu 2. března si občané v Novém Kostele užili maškarního plesu, který v místním kulturním domě uspořádal obecní úřad.
Plesu se zúčastnilo obrovské množství masek různého žánru od Šmoulů přes černošské domorodce, zdravotníky, potápěče, čarodějnice, tanečnice,rolex falsi bavoráky, slepice až po klauny a jiné maškary, kterým to moc slušelo.
Všichni se výborně bavili do časných ranních hodin. Akce se všem líbila a už teď se všichni těší na příští rok.

 

Královské město Kutná Hora za vlády Jagellonců

KulturaPublikováno: 25. února 2013

Galerie výtvarného umění v Chebu si Vás dovoluje pozvat na přednášku Michaely Ottové z cyklu "Umění gotiky v Čechách".
Ve středu 27. února bude docentka Michaela Ottová z Ústavu pro dějiny umění FF UK pokračovat ve svém cyklu věnovaném gotickému umění v Čechách. Dvě přednášky představí umění pozdní gotiky, k němuž se v roce 2012 opětovně obrátila pozornost laické i odborné veřejnosti díky monumentální výstavě Europa Jagellonica v Kutné Hoře.

 

Nezaměstnaných přibývá

Všeobecné informacePublikováno: 25. února 2013

Chebáček: obrázek k článku "Nezaměstnaných přibývá" Sehnat zaměstnání v regionu – to je leckdy strašná ´fuška´! Navíc občanů bez práce v Karlovarském kraji opět přibylo, podíl nezaměstnaných se v lednu zvýšil na 9,2 procenta. V porovnání s prosincem 2012 je to nárůst o 0,7 procenta. Chebsko je však na tom v těchto statistikách lépe než Karlovarsko a Sokolovsko!
Nezaměstnanost rostla už v závěru roku 2012. Podle úředníků z karlovarského úřadu práce se mohou negativní statistiky ještě zhoršit.

Celý článek

Prvňáčků přibylo

Všeobecné informacePublikováno: 24. února 2013

Zápisů do prvních tříd základních škol se v Chebu zúčastnilo 380 dětí, to je o 30 více než vloni. Podle chebského místostarosty Vladimíra Hartmanna se není třeba bát, že by kapacity nedostačovaly. „Zájem o jednotlivé školy je na stejné úrovni, jen v 5. ZŠ na Hradčanech je vyšší, právě o zmíněných 30. Jde o údaje, které se ještě mohou změnit - tradičně kvůli odkladům, stěhování a podobně,“ zdůraznil Vladimír Hartmann. „Někteří rodiče se ani k zápisu se svými dětmi nedostavili. Budou se vyhledávat podle evidence obyvatel a zvát zvlášť. Nedodrželi svou zákonnou povinnost.“ Na základních školách,rolex replica kromě základní školy na Kostelním náměstí, budou v novém školním roce většinou dvě první třídy, jen na 2. ZŠ (takzvané Americké) a 5. ZŠ budou tři.

Celý článek

Povedené stavby mají šanci na ocenění

Všeobecné informacePublikováno: 21. února 2013

Chebáček: obrázek k článku "Povedené stavby mají šanci na ocenění " Občané, kteří obdivují nově zbudované stavební objekty ve svém okolí, mají šanci vyjádřit jim své uznání.
Do třináctého ročníku totiž vstupuje soutěž Stavby Karlovarského kraje. Tradiční klání se i letos uskuteční v rámci Dnů stavitelství a architektury, které se budou konat 6. a 7. června 2013. Akci poskytli záštitu hejtman Karlovarského kraje a primátor města Karlovy Vary.

Celý článek<<   <   [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  ... [26]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...