Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

ODS z Chebska? Sázka na nové tváře!

Publikováno: 9. prosince 2011

Chebáček: obrázek k článku "ODS z Chebska? Sázka na nové tváře!" Petr Černý z Chebu (na snímku), pětatřicetiletý manažer a zastupitel, se stal lídrem okresu Cheb za ODS do krajských voleb na podzim 2012. Petr Černý, stávající místopředseda chebské buňky a člen


Rolex Watches
Louis Vuitton Bags
regionální rady ODS, byl zvolen na oblastním stranickém sněmu. Dostal silnou podporu, když pro něj hlasovalo 40 ze 46 přítomných delegátů. Na druhé místo okresní kandidátky delegovala ODS ašského podnikatele a stávajícího místopředsedu oblasti Jiřího Červenku. Trojkou se stal chebský advokát Martin Čonka. Další potenciálně volitelná místa obsadili dle pořadí Jaroslav Moravec z Hranic, Jan Svoboda z Chebu a Roman Knedlík z Františkových Lázní.

Celý článek

Kronikář Turek z Chebu bral stříbro

Publikováno: 7. prosince 2011

Osmý seminář kronikářů Karlovarského kraje se odehrál v Karlových Varech. Byl vyšperkovaný také vyhlášením soutěže Kronika roku. V tomto klání zlato obhájila kronika Rotavy vedená Martinou Bečkovou, druhá je kronika Chebu, jejíž stránky plní Jindřich Josef Turek, o třetí místo se dělí kroniky Ostrova Walburgy Mikešové a Sokolova Věry Hofrichterové.

Celý článek

Chebáček č. 49 v prodeji!

Publikováno: 7. prosince 2011

Chebáček: obrázek k článku "Chebáček č. 49 v prodeji!" Chebáček č. 49 je již v prodeji! Jako každý týden Chebáček seženete již od úterního odpoledne v prodejně čajů v pasáži hypermarketu Albert. Na ostatních místech v okresech Cheb a Sokolov bude k dostání od čtvrtka.    
V tomto čísle si mimo jiné přečtete: 
• Františkovy Lázně se mohou těšit na Pendolino 
• Cheb chce omezit provoz heren 
• Kronikář Turek z Chebu bral stříbro 
• V Aši hlásí další sportoviště 
• ODS z Chebska sází na nové tváře 
• Policejní zprávy 

 

Jihovýchodní obchvat Chebu - pozvánka na veřejné projednávání

Publikováno: 6. prosince 2011

Veřejné projednání k územnímu řízení plánované stavby jihovýchodního obchvatu Chebu se připravuje na čtvrtek 8. prosince. Uskuteční se od 14 hodin v obřadní síni Městského úřadu Cheb.

Celý článek

Muzejní advent v Chebu se vydařil

Publikováno: 6. prosince 2011

Tradiční Muzejní advent v muzeu Cheb se setkal s velkým zájmem Chebanů i ostatních hostů.

Celý článek

Zabrání naši politici zpoplatnění komunikace R6?

Publikováno: 5. prosince 2011

Řidičům opět leží v žaludku situace kolem rychlostní silnice R6 z Chebu do Karlových Varů. V dubnu příštího roku se má dokončit její další úsek. Potom má však být silnice zpoplatněna. To se nezamlouvá nejen běžným šoférům, ale také krajským politikům. Hejtman Josef Novotný hodlá celou situaci řešit s ministrem dopravy Pavlem Dobešem.

Celý článek

Ježíškovu poštu opět čeká nápor práce

Publikováno: 29. listopadu 2011

Tradiční a vyhledávaná božídarská Ježíškova pošta funguje i letos. Do činnosti se dá až 1. prosince. Ovšem už v současnosti je infocentrum na Božím Daru zaplavené nejrůznějšími pohlednicemi a přáníčky. Tamní pracovníci odhadují, že jich už mají zhruba šest set. V prosinci se jejich počet rapidně navýší.

Celý článek

Cheb investuje do rekonstrukce sběrného dvora v Americké ulici

Publikováno: 28. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Cheb investuje do rekonstrukce sběrného dvora v Americké ulici" Dotaci ve výši přes 6,2 milionu korun se podařilo městu Cheb získat z Operačního programu Životní prostředí. Ta půjde na rekonstrukci sběrného dvora v areálu bývalé vodárny v Americké ulici v sousedství prodejny Norma. Zde už od letošního července funguje takzvané místo zpětného odběru vybraných druhů odpadů, které nelze ukládat do běžných kontejnerů na komunální odpad.

Celý článek

Nově vytvořená krajská komora by měla být mnohem silnějším subjektem

Publikováno: 24. listopadu 2011

Přípravou na sloučení se nyní zabývají Okresní hospodářská komora (OHK) Cheb a Regionální hospodářská komora (RHK) Poohří.
Ustavující shromáždění nové a jediné krajské komory by se mělo sejít v březnu, nebo dubnu příštího roku. Předseda OHK Cheb Jakub Pánik se už vyjádřil, že Vrcholné orgány obou komor se na spojení v podstatě dohodly. Musí ho ještě stvrdit výroční shromáždění delegátů.

Celý článek

Tradiční Vánoční trhy v Chebu? Menší stěhování

Publikováno: 23. listopadu 2011

Na obvyklém místě Chebané svoje Vánoční trhy nenajdou. Nemusejí však dlouho pátrat. Tato tradiční akce se odehraje opět na náměstí, ale v jeho dolní části - tedy před Špalíčkem, kde vedle 17 stánků s tradičním zbožím a pódia „vyroste“ i vánoční strom.

Celý článek<<   <   [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  ... [15]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...