Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Chebáček č. 47 již dnes k dostání

Publikováno: 22. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Chebáček č. 47 již dnes k dostání" Chebáček č. 47 (naposledy pod názvem InzertníTýdeník.cz) je exkluzivně již od dnešního odpoledne v prodeji v čajovém obchůdku v pasáži hypermarketu Albert v Chebu. Na ostatních místech jej seženete jako vždy od čtvrtka.   
Počet článků jsme opět zvýšili, najdete zde celou dvoustranu informací z Chebu a Chebska. Řádkové inzeráty samozřejmě zůstávají - připomínáme, že soukromé inzeráty můžete i nadále podávat zdarma. Chebáček je jediným týdeníkem v Karlovarském kraji, kde můžete inzerovat zcela zdarma.          

Celý článek

Ašané si musejí zvyknout na změny v MHD

Publikováno: 22. listopadu 2011

Rada města Aše schválila změnu jízdních řádů tamní městské hromadné dopravy (MHD). „Důvodem změny má být efektivnější využívání MHD cestující veřejností,“ uvedl mluvčí ašské radnice Milan Vrbata.

Celý článek

Celoevropskou kampaň bojující za ochranu zvířat zatím podpořil jediný český europoslanec - Pavel Poc z Mariánských Lázní

Publikováno: 18. listopadu 2011

Kamion přecpaný bučícími kravami nebo kvičícími prasaty potkalo na evropských dálnicích a dálničních parkovištích už mnoho řidičů. Dosud živá zvířata absolvují běžně transport přes celý kontinent, hodiny a hodiny v horku i v mraze, v naprosto nevyhovujících stísněných podmínkách, aby krátce po vyložení putovala rovnou na porážku. Tato skutečnost však není Evropanům lhostejná.

Celý článek

Vyšel nový Chebáček

Publikováno: 16. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Vyšel nový Chebáček" Ode dneška je v trafikách na Chebsku a Sokolovsku k dostání 46. číslo týdeníku Chebáček (zatím ještě pod názvem InzertníTýdeník.cz). Stejně jako v minulém čísle zde již najdete články o dění v regionu. Článků bude postupně přibývat, rádi bychom zveřejňovali i vaše názory a postřehy, které nám můžete posílat prostřednictvím Facebooku.
Pro nedočkavce máme dobrou zprávu: Chebáček, který standardně vychází ve čtvrtek, budete mít možnost sehnat exkluzivně vždy už v úterý odpoledne v prodejně čajů v pasáži hypermarketu Albert v Chebu. Tato prodejna je zároveň naším novým sběrným místem pro bezplatnou soukromou inzerci.

 

Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb Šlehačku, prosím!

Publikováno: 15. listopadu 2011

Chebáček: obrázek k článku "Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb Šlehačku, prosím!" Správa chráněné krajinné oblasti Slavkovský les srdečně zve širokou veřejnost ve čtvrtek 24. 11. 2011 v 19:00 hodin na přednášku „Architektonické slohy Mariánských Lázní aneb šlehačku, prosím!“ Ing. Pavel Graca zde přiblíží zajímavosti o stavitelství v tomto městě.
Spojením přírodního bohatství a lidských staveb byla založena architektonická perla západočeských lázní, jedinečné zasazení městské zástavby do údolí mezi okolními lesy, četné vývěry minerálních pramenů, lázeňské parky, kolonády a historizující architektura lázeňských domů vytvářejí dohromady neopakovatelnou atmosféru.

Celý článek

Setkání k 22. výročí listopadu 1989 tentokrát jinak

Publikováno: 11. listopadu 2011

Zveme Vás za vědomí MÚ v Chebu na setkání dvou generací u příležitosti 22. výročí „sametové revoluce“.

Celý článek

Cestování vlakem po regionu? Kvůli výlukám bude komplikovanější

Publikováno: 8. listopadu 2011

Cestující vlakem z Chebu do Hranic čekají menší komplikace. Až do14. listopadu budou na trati 148 Cheb - Hranice v Čechách výluky mezi stanicemi Františkovy Lázně a Cheb.

Celý článek

Konkurz na ředitele základní školy v obci Nový Kostel

Publikováno: 12. dubna 2008

Chebáček: obrázek k článku "Konkurz na ředitele základní školy v obci Nový Kostel" Starosta obce Nový Kostel Oto Teuber v souladu s § 102 odst.2 písm. b) zákona
č.128/2000Sb. o obcích, ve znění pozdějších předpisů, § 166 odst.2 zákona č.561/2004 Sb., o
předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání a § 3 vyhlášky
č.54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích vyhlašuje konkurz
na obsazení funkce ředitele:

Celý článek

Keňa...? Hakuna matata! aneb putování národními parky Keni

Publikováno: 17. března 2008

Posledním letošním setkáním v rámci cyklu Z Chebu křížem krážem bude přednáška RNDr. Petry Nové, Ph.D. a Mgr. Jana Schnitzera „Keňa...? Hakuna matata! aneb putování národními parky Keni“. Přednáška se koná ve čtvrtek 10. dubna 2008 od 17:30 ve Valdštejnské obrazárně Muzea Cheb.

Celý článek

Po stopách jednoho šlechtického rodu - Notthaffti v Euregio Egrensis

Publikováno: 18. dubna 2006

Krajské muzeum Cheb spolu s Muzeem Chebska v Marktredwitz připravuje přeshraniční historickou výstavu Po stopách jednoho šlechtického rodu - Notthaffti v Euregio Egrensis.swiss replica watches
Jak vypadal život šlechty v pohraničí v průběhu minulých století? Jak probíhalo osidlování v příhraničním prostoru mezi Horními Franky, Horní Falcí a Čechami? Jak žili Notthaffti ve svých hradech a zámcích, jaká práva a povinnosti měli? Tyto a další otázky budou zodpovězeny nejen výstavou v Chebu a v Marktredwitz, ale také ve výpravném dvojjazyčném katalogu.
https://www.topclonewatch.com

Celý článek<<   <   [8]  [9]  [10]  [11]  [12]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...