Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Keňa...? Hakuna matata! aneb putování národními parky Keni

Publikováno: 17. března 2008

Posledním letošním setkáním v rámci cyklu Z Chebu křížem krážem bude přednáška RNDr. Petry Nové, Ph.D. a Mgr. Jana Schnitzera „Keňa...? Hakuna matata! aneb putování národními parky Keni“. Přednáška se koná ve čtvrtek 10. dubna 2008 od 17:30 ve Valdštejnské obrazárně Muzea Cheb.

Celý článek

Dopravní nehodovost na Chebsku

Publikováno: 22. února 2008

Za měsíc leden 2008 došlo na silnicích chebského regionu ke 103 dopravním nehodám, což je o 4 dopravních nehod více než v loňském roce ve stejném období. Celková hmotná škoda se vyšplhala do výše 45 346 000 Kč. Při dopravních nehodách byla usmrcena jedna osoba, v loňském roce ve stejném období nebyl nikdo usmrcen. Jedna osoba byla těžce zraněna a 12 osob bylo zraněno lehce. Nejvíce dopravních nehod se odehrálo v obcích a to celkem 67, k 36 dopravním nehodám došlo pak mimo obec.

Celý článek

Spiklenci v divadle

Publikováno: 5. února 2008

Západočeské divadlo v Chebu uvede v sobotu 16. února v premiéře hru Václava Havla Spiklenci. Je to absurdní komedie z roku 1971 „o záchraně jedné demokracie v nejmenované latinskoamerické zemi“. Jde téměř o dramaturgický objev – hru sice v roce 1992 připravil režisér Andrej Krob s Divadelm na Tahu, jinak v České republice v žádném profesionálním divadle světlo světa nespatřila. V roce 2006 měla scénické čtení v New Yorku, kde slavila velký úspěch (v hlavní roli vystoupila Kathleen Turnerová), vloni ji četli čeští herci v Městské knihovně v Praze v režii Tomáše Töpfera.

Celý článek

Chebský masopust již počtvrté

Publikováno: 21. ledna 2008

Krajské muzeum Karlovarského kraje, Muzeum Cheb a herci Západočeského divadla v Chebu již počtvrté srdečně zvou všechny malé i velké na pestrobarevný dovádivý masopustní průvod s doprovodným programem "MASOPUSTE, MASOPUSTE", který propukne v sobotu 2. února ve 14.00 hodin. Rozverné maškarády v ulicích a na návsích patřily v minulosti k celému masopustnímu období stejně jako plesy, taneční zábavy a merendy. Přijďte se i Vy společně pobavit s veselým průvodem masek. Sraz je ve 13.40 u Západočeského divadla v Chebu.

Celý článek

Přehled dopravní nehodovosti na Chebsku za rok 2007

Publikováno: 21. ledna 2008

Od 1.1.2007 do 31.12.2007 došlo na silnicích chebského regionu k 1627 dopravním nehodám, což je o 19 dopravních nehod méně než ve stejném období předešlého roku. Celková hmotná škoda se vyšplhala do výše 62 281 800 Kč. Při dopravních nehodách zahynulo na silnicích našeho regionu sedm lidí, což je o tři osoby méně než ve stejném období roku 2006.

Celý článek

ADVENT V MUZEU

Publikováno: 15. listopadu 2007

Za dva týdny tu máme advent a v chebském muzeu se začne opět připravovat tradiční předvánoční setkání. V sobotu 8. prosince jsou všichni,swiss replica watches kteří se rádi nechávají okouzlit adventní atmosférou plnou vůně jehličí, vanilky a skořice, ti kteří nechtějí podlehnout pouze maratónu předvánočního úklidu a nákupům, zváni do Krajského muzea Karlovarského kraje, Muzea Cheb na již devátý Muzejní advent. Po celý den bude připraven bohatý program.
Advent v muzeu bude tradičně i trochu netradičně ve všech prostorách chebského muzea.
Muzejní adventní trh bude znovu inspirací ke koupi vánočních drobností, adventní a vánoční výzdoby, dřevěných hraček, dětských knížek, keramiky, tradičního i méně tradičního vánočního cukroví, perníků. V muzeu se opět bude péct, ale také vařit, bude vonět koření a návštěvníci nepřijdou o šanci ochutnat něco z vánočních jídel a sladkostí. Určitě nebudou ochuzeni ani o tradiční muzejní závin.

Celý článek

Albrecht z Valdštejna a Cheb aneb Smrt "proradné šelmy"

Publikováno: 1. listopadu 2007

V úterý 20. listopadu 2007 v 17 hodin představí chebské muzeum hned dvě unikátní výstavy. V prostorách malé výstavní síně bude nejprve zahájena výstava A.V.E. Valdštejn aneb Barokní sny Albrechta Václava Eusebia, a to za účasti samotného autora, ruského malíře Michaila Ščigola.

Celý článek

Divadelní nedělní matinée

Publikováno: 16. října 2007

Celý článek

Sezóna prvotřídních žen a mužů

Publikováno: 16. října 2007

Celý článek

Vápeníkovské Skopičiny jako Velký divadelní pátek

Publikováno: 10. dubna 2007

V pátek 13. 4. se v Západočeském divadle na studiové scéně uskuteční další z cyklu Velkých divadelních pátků.

Celý článek<<   <   [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  ... [16]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...