Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Cheb bojoval v soutěži Historické město

Publikováno: 29. dubna 2013

Město Cheb bylo zdatným hráčem v závěru republikové soutěže Historické město roku. Už podruhé se probojovalo do finálové trojice. Tento rok skončilo na druhém místě. Titul si odnesla Jilemnice.

Celý článek

Mariánské Lázně otevírají vycházkové trasy

Publikováno: 15. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Mariánské Lázně otevírají vycházkové trasy" Mariánské Lázně jsou nazývány městem parků. Městské parky prostupují od kolonády do okolních rozsáhlých lázeňských lesů. V nich naleznete množství udržovaných pěších tras, které vás zavedou nejen k nádherným výhledům na město, ale i do divokých míst nebo na kamenité stezky. Zážitek umocňují vývěry minerálních pramenů, vyhlídková místa i památníky na slavné návštěvníky lázní, kteří tudy procházeli před vámi. Značené vycházkové trasy jsou nazvány jejich jmény.

Celý článek

Fotbalové hvězdy střídají potřební

Publikováno: 15. dubna 2013

V minulosti zde pobývaly i hvězdičky české kopané a nyní objekt poslouží potřebným. Řeč je o vile, jež dříve patřila v Chebu prvoligovým fotbalistům. Ta se po rekonstrukci přeměnila na Dům sociálních služeb Diecézní charity Plzeň a konečně se dočkala svého oficiálního startu do života.

Celý článek

Kemp Amerika už ožil!

Publikováno: 8. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Kemp Amerika už ožil!" Velkou slávu už má za sebou nově zbudovaný Camping Amerika nedaleko Františkových Lázní.
Za velkého zájmu hostů se zde uskutečnilo slavnostní zahájení sezóny tohoto zařízení v majetku města Františkovy Lázně. Nechybělo občerstvení a důkladná prohlídka areálu.

Celý článek

Pavel Grüner je předsedou krajské rady LIDEM

Publikováno: 8. dubna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Pavel Grüner je předsedou krajské rady LIDEM" Krajské ´šéfy´ LIDEM stanovili jejich straničtí kolegové na rokování v Mariánských Lázních. Odehrál se zde totiž ustavující krajský sněm Karlovarského kraje strany LIDEM – liberální demokraté.
Zasedání navštívila předsedkyně strany Mgr. Karolína Peake. Podle ní je nutné pomoci Karlovarskému kraji ať už v oblasti opravy či dostavby komunikací, či v hotelnictví a lázeňství, které v poslední době nemá tolik hostů, jako tomu bývalo dříve. Jedná se především o nedostatečnou propagaci v České republice i zahraničí. Dále se zamyslela nad nedostatečným využíváním regionálního operačního programu a chybami, jež teď odhalila kontrola Evropské unie.

Celý článek

Automobilka Tatra v Chebu změnila majitele

Publikováno: 25. března 2013

Cheb se na krátký čas stal důležitým městem v republice pro české znalce a milovníky automobilů i pro odborníky z automobilového průmyslu. Národní klenot – kopřivnická automobilka Tatra – zde totiž změnila vlastníka. Stala se jím po dražbě, která se uskutečnila právě v Chebu, společnost Truck Development. Ta vznikla teprve 8. března tohoto roku a za kopřivnickou Tatrovku zaplatila 176 milionů korun.

Celý článek

Lázně hodlají spořit jako Cheb

Publikováno: 25. března 2013

Cheb inspiroval Mariánské Lázně! Alespoň, tak by se dal shrnout krok Mariánskolázeňských, kteří nově přicházejí s swiss made replica watches
pureintime.me
Swiss Replica Watches
elektronickými aukcemi na veřejné zakázky.

Celý článek

V Chebu budou „lanařit“ zaměstnavatelé ze SRN

Publikováno: 25. března 2013

Nezaměstnaní z Chebska, kteří by uvítali zaměstnání i v Německu, by měli zpozornět! Přeshraniční burza práce se v Chebu uskuteční už ve středu 27. března od 10 do 16 hodin na pracovním úřadu (ul. Svobody 52, Cheb), místnost 303 A a 209.
Truhláři, instalatéři nebo například pečovatelky. Ti všichni mohou úspěšně usilovat o práci v SRN.

Celý článek

Nezaměstnaných přibývá

Publikováno: 25. února 2013

Chebáček: obrázek k článku "Nezaměstnaných přibývá" Sehnat zaměstnání v regionu – to je leckdy strašná ´fuška´! Navíc občanů bez práce v Karlovarském kraji opět přibylo, podíl nezaměstnaných se v lednu zvýšil na 9,2 procenta. V porovnání s prosincem 2012 je to nárůst o 0,7 procenta. Chebsko je však na tom v těchto statistikách lépe než Karlovarsko a Sokolovsko!
Nezaměstnanost rostla už v závěru roku 2012. Podle úředníků z karlovarského úřadu práce se mohou negativní statistiky ještě zhoršit.

Celý článek

Prvňáčků přibylo

Publikováno: 24. února 2013

Zápisů do prvních tříd základních škol se v Chebu zúčastnilo 380 dětí, to je o 30 více než vloni. Podle chebského místostarosty Vladimíra Hartmanna se není třeba bát, že by kapacity nedostačovaly. „Zájem o jednotlivé školy je na stejné úrovni, jen v 5. ZŠ na Hradčanech je vyšší, právě o zmíněných 30. Jde o údaje, které se ještě mohou změnit - tradičně kvůli odkladům, stěhování a podobně,“ zdůraznil Vladimír Hartmann. „Někteří rodiče se ani k zápisu se svými dětmi nedostavili. Budou se vyhledávat podle evidence obyvatel a zvát zvlášť. Nedodrželi svou zákonnou povinnost.“ Na základních školách,rolex replica kromě základní školy na Kostelním náměstí, budou v novém školním roce většinou dvě první třídy, jen na 2. ZŠ (takzvané Americké) a 5. ZŠ budou tři.

Celý článek<<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  ... [15]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...