Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Všeobecné informace

Zápis lázeňských měst na seznam UNESCO už není v nedohlednu

Publikováno: 10. února 2012

Chebáček: obrázek k článku "Zápis lázeňských měst na seznam UNESCO už není v nedohlednu" Poprvé se v Karlových Varech sešla ke společnému jednání mezinárodní skupina expertů. Ta má připravovat odborné podklady pro nominaci významných evropských lázní v čele s městy našeho Západočeského lázeňského trojúhelníku (Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně – poznámka redakce) k zápisu na Seznam světového dědictví UNESCO.

Celý článek

Cheb věří propagaci na svých automobilech

Publikováno: 8. února 2012

Nově vyzdobené automobily chebské radnice s panoramatickým snímkem náměstí Krále Jiřího z Poděbrad už začínají brázdit komunikace regionu.

Celý článek

Do Skalky míří rtuť z Německa

Publikováno: 6. února 2012

Je to jasné - rtuť z Německa stále páchá škody v chebské přehradě Skalka. Alespoň takové jsou závěry odborných testů, které vypracovali specialisté z Čech a SRN.
V současnosti už několik let zarůstá vodní hladina přehrady silnou vrstvou ze sinic. V létě vždy platí ve vodní nádrži zákaz koupání.

Celý článek

Ašský bazén bude atraktivnější

Publikováno: 3. února 2012

Františkolázeňské aquafórum a bazény v Chebu i Mariánských Lázních se mohou obávat silné konkurence. Plavecký bazén v Aši totiž letos projde rekonstrukcí veškerých technologií tak, aby bylo zařízení pro návštěvníky ještě atraktivnější.

Celý článek

Region má asi méně Romů

Publikováno: 1. února 2012

Stydí se za svojí národnost? Předběžné výsledky loňského sčítání lidu odhalily, že téměř jedna třetina lidí z Karlovarského kraje ji neuvedla. Šlo totiž o dobrovolnou otázku, na kterou neodpovědělo 91 701 lidí.

Celý článek

Tříkrálová sbírka? Letos vážně úspěšná

Publikováno: 30. ledna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Tříkrálová sbírka? Letos vážně úspěšná" Koledníci byli na Chebsku úspěšní. Ve dvanáctém ročníku tříkrálové sbírky vybrali přes 141 002 korun a 156 euro.
„Letos evidujeme zase nárůst oproti předchozímu roku, kdy jsme vykoledovali částku 140 869 korun,“ radovala se Eva Kolafová, ředitelka Farní charity Cheb. „Lidé jsou mnohem štědřejší. Do Tříkrálové sbírky se nyní zapojilo 62 koledníků a 22 vedoucích skupin, což je přibližně stejně jako v předešlém roce. O nárůst celkové vykoledované částky se také určitě zasloužil krásný Tříkrálový koncert, na kterém vystoupil Mládežnický dechový orchestr ze ZUŠ J. Jindřicha, pěvecký sbor Špalíček a Chrámový sbor z Chebu a štědří dárci na něm přispěli částkou cca 11 200 korun,“ dodala.

Celý článek

Zaboduje Cheb v klání historických měst?

Publikováno: 29. ledna 2012

Karlovarský kraj má jen jednoho reprezentanta v klání o titul Historické město 2011. Do osmnáctého ročníku soutěže se Cheb přihlásil z regionu jako jediný adept. Městu se tak naskýtá šance ještě více se zviditelnit. Výsledky by měly být známé v polovině dubna u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel.

Celý článek

Přestavba nádraží omezí možnost parkování Chebanů

Publikováno: 27. ledna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Přestavba nádraží omezí možnost parkování Chebanů" Výstavba dopravního terminálu v Chebu sebou už přináší celou řadu omezení, a to nejen pro řidiče. Ti se například musejí rozloučit s využíváním velké části parkoviště před nádražím.

Celý článek

Pomůže Pramenům známý „asistent“ Lukáš Kohout?

Publikováno: 26. ledna 2012

Obec Prameny a volby. Časté, leč neúčinné spojení! V extrémně zadlužené vesnici na Mariánskolázeňsku se v loňském prosinci uskutečnily už šesté zbytečné volby. Do pěti předchozích se nepřihlásili žádní kandidáti. Do posledních sice ano, neměli však trvalé bydliště v Pramenech ( volby jsou tak neplatné). V dubnu se zde odehrají další volby.

Celý článek

Petice má přes 1000 podpisů

Publikováno: 24. ledna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Petice má přes 1000 podpisů" V minulém čísle jsme vás informovali o vlně odporu, kterou vyvolala nová vyhláška města Chebu omezující provozní dobu některých restaurací. V současné době probíhá sběr podpisů pod petici požadující změnu zmíněné vyhlášky.
Autoři petice celou situaci považují za diskriminaci některých podnikatelů. „Nejde jen o restaurace, jde o princip. Dnes nám začínají určovat, kdy a kde se smíme bavit, potom nám v noci zakážou vycházet z domu úplně. Kam až to povede?“ řekl nám jeden z organizátorů petice Josef Kubánčik. Že se jedná o ožehavé téma, dokazuje více než 1000 podpisů získaných za první tři dny.

Celý článek<<   <   [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  ... [15]   >   >>
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...