Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Sport

Tisková zpráva: Františkolázeňská 24hodinovka – Home Run

Publikováno: 20. listopadu 2020

Ve dnech 14 – 15.11.2020 proběhl 12. ročník tradičního charitativního běhu „Františkolázeňská 24hodinovka“, tentokráte s podtitulem „Home Run“.
Fercesa
Gecelik
Fantazi iç Giyim
Fantazi Gecelik
G string
Bikini
Jartiyer

Celý článek

Karlovarský kraj opět žije jachtingem. Mladé naděje se sjely na Jesenici

Publikováno: 3. srpna 2015

Chebáček: obrázek k článku "Karlovarský kraj opět žije jachtingem. Mladé naděje se sjely na Jesenici" Začít v Karlovarském kraji s jachtingem nemusí být tak složité, jak se laikovi může zdát. Na dvacet dětí se s tímto krásným sportem seznámilo díky Soustředění jachtařských nadějí, které o letošních prázdninách uspořádal na jesenické přehradě Jachtklub Sokolov s významným přispěním sousedního Jachtklubu Cheb. Šlo již o třetí ročník soustředění navazující na tradici sahající hluboko do dvacátého století, díky které v západních Čechách vyrostla řada silných jachtařských ročníků, z nichž vzešlo i několik reprezentantů a úspěšných námořních jachtařů.

Celý článek

Texas ožil šipkovým turnajem

Publikováno: 17. března 2014

Chebáček: obrázek k článku "Texas ožil šipkovým turnajem" V sobotu 15. března se uskutečnil šipkový turnaj Texas I. v baru Texas na sídlišti Skalka. Hrála se „501 Master out“, účast byla hojná – 22 profesionálních i amatérských hráčů. Hrálo se systémem pavouka na dvojité K.O.

Celý článek

Baníkovská U15 má namířeno do republikového finále, které se uskuteční v Sokolově

Publikováno: 13. května 2013

Chebáček: obrázek k článku "Baníkovská U15 má namířeno do republikového finále, které se uskuteční v Sokolově" Žákovská kategorie U15, působící ve skupině B České ligy žáků U15, momentálně svou soutěž vede. Svěřenci trenéra Milana Gabrleho tak stále potvrzují svou vysokou sportovní kvalitu a s 56 body mají před druhým Motorletem Praha náskok dvou bodů, před třetími Teplicemi pak čtyř bodů. Dlouhodobě výborné výsledky dokázali baníkovci zúročit také v polovině dubna na finálovém turnaji Nike Premier Cupu 2013, kde v konkurenci dvaceti nejlepších mužstev z Česka i Slovenska obsadili konečnou osmou pozici.

Celý článek

Stanislav Galisz jmenován Trenérem roku!

Publikováno: 21. ledna 2013

Chebáček: obrázek k článku "Stanislav Galisz jmenován Trenérem roku!" V neděli 6. ledna byli v pražském paláci Žofín na 11. Galavečeru Grassroots fotbalu oceněni vítězové jednotlivých anket. Mezi trenéry žákovských kategorií se Trenérem roku stal dlouholetý baníkovský trenér pan Stanislav Galisz, který tak tímto oceněním potvrdil, že v Baníku se s mládeží pracuje na hodně vysoké úrovni.U-Boat Replica Watches
Na galavečeru věnovaném neprofesionálnímu fotbalu došlo k vyhlášení anket v různých kategorií, těmi nezajímavějšími byly například Dorostenec roku, Futsalista roku či Talent roku, a to vše i mezi ženami. Pro zástupce FK Baník Sokolov však byla tou nejdůležitější Trenér roku - žáci, kde si pro ocenění došel trenér letošní U12 pan Stanislav Galisz. Celkem takto byli vybráni tři žákovští trenéři, které nominovala Komise mládeže FAČR. Dlouholetý kouč baníkovských žáků tak byl odměněn za svou kvalitní trenérskou činnost. Za jeho působení u žákovských kategorií v Baníku patřili mezi jeho svěřence Tomáš Vondrášek (dnes FK Teplice - 1. liga) či nejznámější sokolovský odchovanec Petr Jiráček (dnes bundesligový Hamburger SV).

Celý článek

Den koní a dětí 2012

Publikováno: 16. května 2012

Chebáček: obrázek k článku "Den koní a dětí 2012" Jezdecká stáj Boučí si Vás dovoluje pozvat na Den koní a dětí, který se bude konat v sobotu 26. května 2012 od 11.00 hod.
Program: přehlídka plemen koní a hříbat, drezůra plemeného hřebce na hudbu, ukázka parkurového skákání, sestava jízdy na koních na hudbu v předvedení členů jezdeckého oddílu, ukázka vedení letního tábora, hry, zábava, zookoutek, rýžování zlata ...... spousta další zábavy. Vstup je ZDARMA.
Občerstvení zajištěno!
Více informací najdete na stránkách jízdárny bouci.jizdarna.cz

 

Výchova mládeže pro profesionální fotbal

Publikováno: 11. dubna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Výchova mládeže pro profesionální fotbal" Mládež je pro fotbalový klub FK Baník Sokolov, který jako jediný v Karlovarském kraji reprezentuje v profesionální kopané, je nesmírně důležitá. To ostatně potvrzují i slova šéftrenéra sokolovské mládeže Mgr. Tomáše Provazníka: "„Celkem u nás působí 12 mládežnických kategorií, ve kterých hraje přibližně 250 mladých, nadějných fotbalistů. Spolupracujeme se všemi většími kluby v regionu a snažíme se do FK Baník přivést ty nejtalentovanější mladé fotbalisty." Největším klubem, se kterým Baník Sokolov spolupracuje, jsou 1. FC Karlovy Vary, s nimiž je navázána spolupráce jak v mužské kategorii, tak i na úrovni mládežnických celků. Díky dlouhodobě kvalitní práci s mládeží samy kluby nabízejí Baníku své nejlepší hráče. Ti, kteří se v Sokolově neprosadí, se vrací do svých mateřských klubů nebo hrají Krajský přebor, pro který jsou nadstandardně připraveni.

Celý článek

FK Baník Sokolov vás zve na zápas

Publikováno: 9. března 2012

Chebáček: obrázek k článku "FK Baník Sokolov vás zve na zápas" Jarní část druholigové sezóny 2011/2012 se nezadržitelně blíží a FK Baník Sokolov by vás chtěl srdečně pozvat na domácí utkání v sobotu 10. března. Klub si připravil několik změn, které se dotýkají poločasové soutěže. Poprvé se jí diváci budou moci zúčastnit právě v sobotu 10. března, kdy Baník hostí fotbalisty Znojma. A proč vlastně ke změnám dochází? „Na základě průzkumu mezi diváky, kteří se vyslovili pro změnu poločasové soutěže, jsme se rozhodli přinést něco nového a chceme soutěž oživit,“ vysvětluje Petra Božeková Makoňová, obchodní manažerka Baníku.

Celý článek

Také při horských túrách je třeba ctít důležité zásady

Publikováno: 16. února 2012

Desatero, díky kterému lze předejít možným potížím, by měli sportovci dodržovat nejen na sjezdových tratích,fake rolex ale i při zimních horských túrách. Podle horských záchranářů tak předejdou mnohým možným komplikacím.

Celý článek

Chebští tanečníci bodují

Publikováno: 5. ledna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Chebští tanečníci bodují" V předvánočním období se chebským tanečníkům dařilo. Zabodovali třeba na mezinárodní taneční soutěži v Chomutově i na ´Vánoční ceně města Rokycan´.
V Chomutově startovali členové ATK Standard Cheb, a to Jiří Liška s Mirkou Petrov Navrátilovou (na snímku). Tato dvojice si vedla ve finále skvěle a porota je také dobře ohodnotila. Jirka s Mirkou si vytančili druhé místo. A tak díky tomuto páru putovalo do Chebu stříbro. Na mezinárodní taneční soutěž do Chomutova byl pozván do poroty rovněž chebský taneční mistr Vladimír Hána, držitel licence porotce č.1. Cheb se totiž může pochlubit nejen vynikajícími tanečníky, ale také porotci, kteří mohou hodnotit i mezinárodní taneční soutěže.

Celý článek<<   <   [1]  [2]   >   >>