Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Policejní zprávy

Auto spadlo do řeky! Řidič zahynul

Publikováno: 25. března 2013

Chebáček: obrázek k článku "Auto spadlo do řeky! Řidič zahynul" Velice nepříznivé zimní počasí i poslední tragédie, která otřásla regionem, donutila řidiče, sundat nohy z plynových pedálů svých čtyřkolových miláčků!
Vystrašila je totiž nehoda z Nejdku, kdy v lokalitě, kde místní občané volají po zřízení svodidel, zahynul o víkendu před desátou hodinou večer dvaačtyřicetiletý muž.

Celý článek

Drogy? No přece na tržnici!

Publikováno: 4. března 2013

Chebáček: obrázek k článku "Drogy? No přece na tržnici!" Drogové kšefty v pohraničí vesele kvetou! Na tržnici v Hraničné se totiž podle policie obchoduje také právě s tímto artiklem. Ukázala to policejní razie. Stopy po pervitinu se prý objevily na digitálních vahách. Muži zákona posléze ve sněhu našli zahozené přepravky s dalšími drogami.
Uniformovaní příslušníci se speciálně vycvičenými psy na vyhledávání drog obsadili tržnici. Pes celní správy označil při kontrole digitální váhy. Při provádění testu na drogy bylo policistům hned jasné, že se na nich vážily drogy. „Byly na nich prokázány stopy po metamfetaminu,“ potvrdila včera mluvčí krajské policie Andrea Kávová.

Celý článek

Pár hodin po propuštění byli opět zadrženi

Publikováno: 4. ledna 2013

Policisté v Karlovarském kraji v souvislosti s propouštěním vězňů šetří několik případů. V Sokolově policisté zadrželi podezřelého muže z přečinu krádeže, který v místní Herně – baru měl odcizit majiteli přenosný počítač. Vyšetřovatel podal státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby, dnešního dne návrh státního zástupce soud akceptoval a dvaapadesátiletého muže vzal do vazby.

Celý článek

Rychlostní komunikace R6 - Policejní upozornění

Publikováno: 10. července 2012

Chebáček: obrázek k článku "Rychlostní komunikace R6 - Policejní upozornění" Na nově otevřené rychlostní komunikaci R6 se setkáváme se stopaři, cyklisty, dokonce i chodci. Proto upozorňujeme:
Rychlostní komunikace R6 navazuje na silnici I/6 a zajišťuje tak dopravní spojení z Prahy, přes Karlovy Vary, Sokolov až do Chebu a dále k hraničním přechodům Pomezí a Vojtanov.

Celý článek

Splašil koně

Publikováno: 1. července 2012

Chebáček: obrázek k článku "Splašil koně" Dne 27.6.2012 kolem 16:40 hodin řídil 32letý řidič nákladní automobil Iveco po ulici Goethovo náměstí v Mariánských Lázních směrem k ulici Masarykova, přičemž v tomto úseku je vjezd zakázán dopravní značkou - „Zóna s dopravním omezením“ - „Zákaz vjezdu všech motorových vozidel mimo vozidel s povelením MěÚ.“ Řidič nákladního vozidla projížděl úsekem v místě, kde zde stáli 4 potahové vozy se zapřaženými koňmi, v tomto místě měl údajně vidět na vozovce ležícího psa, proto zatroubil a pokračoval dále v jízdě úsekem, který je označen dopravní značkou “Stezka pro chodce“. Při troubení vozidla došlo ke splašení všech koní, kdy jeden potahový vůz se splašenými koňmi narazil do sloupu veřejného osvětlení v přilehlém parku.

Celý článek

Přepadení pošty

Publikováno: 6. června 2012

Včera dne 5.6.2012 došlo v ranních hodinách k loupežnému přepadení pošty v Chebu. Čtyřicetiletý muž po zaměstnankyni požadoval pod pohrůžkou zbraně vydání finanční hotovosti. Požadovanou finanční částku nezískal, neboť byl na místě zadržen policejní hlídkou. Téhož dne mu bylo sděleno obvinění pro zvlášť závažný zločin loupeže.

Celý článek

Kontroly dopravních policistů

Publikováno: 2. června 2012

Chebáček: obrázek k článku "Kontroly dopravních policistů" Chebští dopravní policisté ve spolupráci s Centrem služeb pro silniční dopravu se v úterý 29.5.2012 zaměřili během výkonu služby na řidiče v Mariánských Lázních. Během kontrol zastavili několik nákladních vozidel a autobusů, přičemž v několika případech se jednalo o nevyhovující technický stav vozidel a nedodržování doby odpočinku při práci řidiče. Nejzávažnějšího dopravního přestupku se dopustil sedmapadesátiletý cizinec, který řídil zájezdový autobus. Kontrolou bylo zjištěno nedodržení bezpečnostní přestávky, doby odpočinku, prošlé dvouleté periodické kontroly záznamového zařízení a dále bylo zjištěno, že ve druhém slotu záznamového zařízení byla vložena karta jiného řidiče. Cizinci za toto jednání byla uložena kauce ve výši 50 tisíc korun.
replicas relojes
relojes imitacion

Celý článek

Napadení strážníka

Publikováno: 23. května 2012

Ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě jsou podezřelý dva cizinci ( muž a žena ve věku 34 a 44 let). Cizinci měli včera 22.5.2012 v odpoledních hodinách na chebské ulici Americká napadnout hlídku Městských strážníků při řešení dopravního přestupku.

Celý článek

Preventivní akce na průjezdnost silnic

Publikováno: 6. dubna 2012

Chebáček: obrázek k článku "Preventivní akce na průjezdnost silnic" Včera 5. dubna 2012 proběhla kontrola průjezdnosti komunikací v historickém centru města Chebu a na sídlištích Zlatý Vrch a Skalka.panerai replica watches
Preventivní akce hasičů a policistů ukázala, že některá místa úzkých uliček historického centra města Chebu s parkujícími vozidly jsou pro hasiče velmi nepříjemnou záležitostí. V některých místech mohou projet jen s velkými obtížemi a na sídlištích pak kvůli parkujícím vozidlům nemohou projet vůbec, neboť někteří řidiči parkují na vyhrazených žlutých pruzích které vyznačují plochu zákazu zastavení a stání. Hasiči se pak v případě záchrany života či požáru nemohou včas dostat k objektům.

Celý článek

Pachatelé loupeže byli dopadeni

Publikováno: 6. března 2012

Chebští kriminalisté se od 17.2.2012 zabývali zločinem loupeže, kterého se dopustili neznámí pachatelé v Aši v herna baru. Pachatelé tehdy fyzicky napadli obsluhu baru (46letou poškozenou cizinku žijící v Aši), povalili ji na zem a ohrožovali ji střelnou zbraní, přičemž jeden z pachatelů se pokusil vloupat do zásuvky s finanční hotovostí, což se mu nepodařilo a tak následně z barového pultu odnesl přenosný počítač. Ke zranění cizinky nedošlo. Způsobená škoda činí 10 tisíc korun.

Celý článek<<   <   [1]  [2]  [3]  [4]  ... [4]   >   >>