Zde si přečtete aktuální inzeráty

Všeobecné informace

Policejní zprávy

Kultura

Cestování

Sport

Vaše názory
Chebáček doporučuje

Výdělek na internetu!
Vydělávejte čtením mailů. Jednoduchá a rychlá registrace, a už vyděláváte!

Kopírování, tisk, reklama Cheb

Chebáček - Cestování

Cyklovlaky pojedou i letos

Publikováno: 28. března 2018

Začátek turistické sezóny je v Karlovarském kraji už osmým rokem spojený s otevřením půjčoven kol Českých drah. Půjčovny ČD budou otevřené od 30. března až do 31. října ve stanicích Karlovy Vary, Karlovy Vary dolní nádraží,replicas relojes Cheb, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Aš a po předchozí domluvě je možné kola vypůjčit nebo vrátit také ve stanicích Sokolov a Nejdek.

Celý článek

Austrálie Křížem krážem

Publikováno: 2. března 2011

Chebáček: obrázek k článku "Austrálie Křížem krážem" Austrálie je sice malým kontinentem, ale zároveň i ohromně velikou zemí! Je zemí úžasných protikladů s nepředstavitelným množstvím přírodních krás. Na jihu se od moře zdvihají vysoké hory – v zimě pokryté sněhem, v severní části se do nekonečna táhne tropické pobřeží s kokosovými palmami a korálovými útesy. Jsou zde rozlehlé lesy s obrovitými stromy i oblasti s nedozírnou pouští. Fascinující hluboké kaňony s bizarními skalními formacemi.

Celý článek

Írán na vlastní kůži

Publikováno: 5. ledna 2011

ve čtvrtek 13. ledna 2011 zahájí Muzeum Cheb 7. ročník cyklu přírodovědných a cestopisných přednášek nazvaný „Z Chebu křížem krážem“ (program cyklu v příloze „Z Chebu křížem krážem 2011.pdf“). Cílem přednášek je přiblížit návštěvníkům krajinu, přírodu, kulturu a život v různých oblastech světa. Jako každoročně nepůjde z velké části jen o klasické cestopisy. Našimi přednášejícími budou odborníci z různých přírodovědných disciplín. Přiblíží nám nejen popisovanou část světa jako takovou, ale umožní nám také nahlédnout do problematiky oborů, které studují. Upozorní nás na mnohé zajímavé aspekty života přírody, které nám zůstávají často skryty. Naši hosté návštěvníkům též rádi zodpoví veškeré další odborné otázky a případně doporučí konzultanty z dalších přírodovědných oborů. V letošním roce podruhé zařazujeme přednášku s regionálním tématem z nejzápadnějších Čech (Ing. Jana Korbelová: Bobr evropský v ČR a v západních Čechách).
Sedmý ročník cyklu zahájí 13. ledna 2011 cestovatel a fotograf Topi Pigula přednáškou „Írán na vlastní kůži“
Přednášky se budou konat vždy ve čtvrtek od 17.30 hodin ve Valdštejnské obrazárně Muzea Cheb.

Celý článek
Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, vazby, laminace. Výroba razítek Cheb

Cheb a Chebsko

Portál pro Cheb a okolí - katalog firem, kultura, reklama Cheb

Reklama Cheb

Studio Black Queen - reklamní agentura a vydavatelství Cheb

Magnetky se samolepkou

Vyzdobte si lednici suvenýrem z cest! Hrady, zámky, rozhledny...

Tiskárna Cheb

Digitální tisk v centru Chebu - vizitky, letáky, kalendáře...